sobota, 20 grudnia 2008

ramka

Aniołka kupiłam a ramkę w stanie totalnie surowym dostałam. Nie pasowała mi do wystroju mieszkania więc postanowiłam że póki co musi poczekać na swój dzień. Dziś powstało to co widzicie. Podkład na złoto - werniks postarzający, akryl beżowy - lakier. Chciałam ramkę wysuszyć gdzieś na scianie i szukałam jakiegokolwiek gwoździa. Wybór był doskonały. Już tak zostanie.

piątek, 19 grudnia 2008

Z innej beczki


Osfajam od dziś nowe hobby. Przesyłka z postarzającym werniksem dodarła. Na efekt nie trzeba było długo czekać. Zrobiłam kiedyś kubek z biedronką na długopisy i pomalowałam na zielono. Dziś wygląda już o wiele starzej ( z powodem i bez). Bardzo mi się podoba ten swiecznik. Kupiłam go za złotówkę w Emaus na Batorego. Aniołka zrobiła moja mama ( szydełko nie jest moją mocną stroną).


wtorek, 16 grudnia 2008

pudełeczko


Korzystając z zasobów internetu znalazłam kiedyś wzór na pudełeczko. Szablon kosztował coś ok 20 zł ( brrr). Postanowiłam że zrobie go sama z folii skoroszytowej i sami zobaczcie że pudełeczko jest extra. Dziś pewna 11 latka dostanie je wraz z tajemniczym prezencikiem więc spieszę się póki je mam by się nim pochwalić.